Informácie - Naše atraktívne zľavy | CK Victoria - Cestovná Kancelária

Po–Ne: 9:00–21:00 +421 (0)2 2102 0570

Informácie

Naše atraktívne zľavy

Zľava za vernosť

Pre našich stálych zákazníkov ponúkame výhodu v podobe ZÁKAZNÍCKEJ KARTY. Za každý zájazd, ktorého sa majiteľ karty zúčastní, si môže načítať body a získavať týmto postupne väčšie výhody a vyššie zľavy. U väčšiny zájazdov (pokiaľ nie je uvedené inak), uvedených v tomto katalógu je možné uplatniť zľavu podľa počtu nazbieraných bodov. Každému záujemcovi staršiemu 12 rokov, ktorý sa zúčastní zájazdu s CK Victoria, s radosťou kartu založíme a zaktivujeme.
Podrobné informácie, týkajúce sa zákazníckej karty, nájdete na www.victoria-ck.sk Pri každom nákupe zájazdu je nutné kartu predložiť (ev. pri elektronickom nákupe uviesť jej číslo).

Zľava za skorý nákup

Pre zákazníkov, ktorí nečakajú s rezerváciou svojho zájazdu na poslednú chvíľu, sme pripravili odmenu v podobe mimoriadne výhodného nákupu z tohto katalógu s výraznou zľavou. Naši stáli zákazníci dobre vedia, že najžiadanejšie pobyty bývajú vypredané v priebehu niekoľkých týždňov, niekedy aj dní. Skorým nákupom využijete nielen výhodné zľavy, ale tiež možnosti vybrať si bez obmedzenia miesto a termín svojej dovolenky.
Preto neváhajte a rezervujte si pobyt včas so zľavou. Aká bude výška tejto zľavy záleží len na Vás.
Nárok na zľavu Vám vzniká už pri zaplatení zálohy vo výške 40 % z celkovej ceny zájazdu. Výška časovej zľavy a doba jej platnosti je vždy uvádzaná pri cenovej tabuľke. V opačnom prípade nie je možné ju u daného zájazdu nárokovať. Časovú zľavu nie je možné nárokovať u pobytov na ľubovoľný počet nocí, u zájazdov v akcii 2 v 1 pri doprave autobusom, u poznávacích a cyklo zájazdov.

Skupinová zľava a voľné poukazy

Dovolenka strávená spoločne so svojimi priateľmi môže byť nielen príjemná, ale zároveň cenovo veľmi zaujímavá. Vynaložte úsilie a vytvorte skupinu minimálne 16 osôb a získate zľavu nielen pre každého účastníka zo skupiny, ale navyše svoju dovolenku môžete mať úplne zadarmo. Ak sa Vám podarí vytvoriť skupinu početnejšiu, je možné na niektorých typoch zájazdov získať až štyri voľné poukazy! Zdá sa Vám naša ponuka neuveriteľná – presvedčte sa sami.
Čo ponúkame:
  • VOĽNÉ POUKAZY, ktorých počet sa riadi tabuľkou dole
  • SKUPINOVÚ ZĽAVU, ktorá je poskytovaná každému účastníkovi skupinového zájazdu v jednotnej výške 3,8 €/os. Jednotliví účastníci skupinového zájazdu majú ceny stanovené z platných katalógových cenníkov pri zachovaní možnosti (a po splnení príslušných kritérií) čerpať zľavy CK (zľavy za skorý nákup, zľavy za vernosť, zľavy detskej, seniorskej a ZŤP).
Čo vyžadujeme:
  • rovnaké miesto pobytu, rovnaký typ ubytovania a rovnaký termín pobytu pre všetkých účastníkov skupinového zájazdu – schopného organizátora
  • objednávateľa skupinového zájazdu, ktorý zastupuje celú skupinu pri všetkých rokovaniach s CK, odovzdáva svojej skupine všetky potrebné informácie týkajúce sa objednaného zájazdu a vykonáva úhradu všetkých platieb za jednotlivých účastníkov skupinového zájazdu (max. v dvoch splátkach – záloha a doplatok).

Ubytovanie + dorpava z Bratislavy v jednej cene

Pri vybraných termínov označených týmto symbolom je cena ubytovania uvedená vrátane ceny dopravy z hlavného odchodového miesta BRATISLAVA, príp. z Brna. Z ostatných odchodových miest v ČR je účtovaný príplatok za zvoz, ktorý je rozdielom ceny dopravy z konkrétneho odchodového miesta a ceny dopravy z Brna.
Cena platí za jednu osobu pri obsadení ubytovacej jednotky aspoň dvoma platiacimi osobami.
Jedno dieťa do 12 rokov má ubytovanie úplne zadarmo, hradí iba paušálnu cenu dopravy 77 € (Lošinj 100 €, Elba a Azúrové pobrežie 115 €, Sardínia 223 €) + event. príplatok za zvoz.
V prípade obsadenia ubytovacej jednotky len jednou osobou sa akčná cena platí 2x (sedadlo v autobuse je len jedno).
Pri dvoch a viacerých spojených termínoch v akcii 2 v 1 nie je možné nevyužívanú dopravu finančne kompenzovať.
Pri dvoch a viacerých spojených termínoch, z ktorých iba niektorý je v akcii 2 v 1 nie je možné nevyužitú dopravu finančne kompenzovať a doprava v termíne nadväzujúcom alebo predchádzajúcom je účtovaná vo výške 50% katalógovej ceny.
Akciu 2 v 1 nie je možné kombinovať so žiadnou inou zľavou.
Akcia 2 v 1 je v cenových tabuľkách vyznačená logom a ceny v tabuľke musia byť zobrazené červeno!

Pobyty pre dvojice za atraktívne ceny

V termínoch označených týmto symbolom je cena pobytu nezávislá od počtu platiacich osôb! Trojica alebo dvojica môže cestovať za najvýhodnejšiu cenu, bez toho, aby spoločne využívali svoju ubytovaciu jednotku s inými klientmi. CK takto cestujúcim trojiciam a dvojiciam poskytne vždy samostatné ubytovanie.
Minimálny počet platiacich osôb sú dve. Nárok na ostatné zľavy CK zostáva zachovaný!

Dieťa zadarmo

Zľava DIEŤA ZADARMO je akceptovateľná u všetkých pobytových zájazdov a navyše vo všetkých ponúkaných termínoch (pokiaľ nie je uvedené inak!) Na zájazdoch označených týmto symbolom môže jedno dieťa 0–11 rokov vrátane cestovať iba za náklady spojené s jeho dopravou. Ubytovanie v mobilnom dome, chatke, karavane alebo stane je mu poskytované úplne ZADARMO. V jednej ubytovacej jednotke musia byť minimálne dve platiace osoby a zároveň môže byť len jedna osoba úplne zadarmo. Počet osôb v ubytovacej jednotke nemôže byť vyšší ako počet lôžok! Pri využití dopravy CK musí mať dieťa zakúpené samostatné sedadlo.
Pri stanovení ceny pre ostatných spolucestujúcich sa dieťa zadarmo nepočíta medzi platiace osoby.
Pri stanovení kategórie zľavy je rozhodujúci vek dieťaťa v deň ukončenia pobytu.

Detska zľava

Detská zľava až do výšky 20 % z tabuľkovej ceny ubytovania je určená pre deti vo veku 0–11 rokov vrátane, ktoré nevyužívajú zľavy dieťa zadarmo. Deti cestujúce v tejto kategórii majú nárok na čerpanie všetkých služieb obsiahnutých v cene zájazdu. Túto detskú zľavu je možné uplatniť na väčšinu zájazdov z tohto katalógu (pokiaľ nie je uvedené inak!). Detskú zľavu je možné získať spoločne so zľavou za skorý nákup, pričom sa z ceny zájazdu odpočíta najskôr zľava časová a potom detská. Je vždy uvádzaná pri príslušnej tabuľke, v opačnom prípade ju nie je možné priznať.
Pri stanovení kategórie detskej zľavy je rozhodujúci vek dieťaťa v deň ukončenia pobytu.

Predľžte si pobyt a neplaťte viac

Ak využijete našu ponuku a zvolíte si niektorý zo zájazdov označených týmito symbolmi, budete si užívať až štyri dni dovolenky úplne zadarmo! Sledujte preto pozorne cenové tabuľky a doprajte si viac na náš účet. Ceny v príslušných tabuľkách sú uvedené už s touto zľavou.
Pri pobyte na 10 alebo 11 nocí platíte 7 nocí!

Senior 60+ zadarmo

CK Victoria poskytuje na Slovensku unikátnu ponuku pre seniorov nad 60 rokov. Na zájazdoch označených týmto symbolom môže jeden senior, ktorý v deň nástupu na pobyt dosiahne vek minimálne 60 rokov vo vybraných termínoch cestovať iba za náklady spojené s jeho dopravou, eventuálne pobytovou taxou. Ubytovanie v mobilnom dome, chatke, karavane alebo stane je mu poskytované celkom ZADARMO. Pri stanovení ceny pre ostatných spolucestujúcich sa senior zadarmo nepočíta medzi platiace osoby. V jednej ubytovacej jednotke musia byť minimálne dve platiace osoby a zároveň tu môže byť iba jedna osoba celkom zadarmo.
Počet osôb v ubytovacej jednotke nemôže byť vyšší ako počet lôžok! Pri stanovení seniorskej zľavy je rozhodujúci vek seniora v deň nástupu na pobyt. Akciu senior zadarmo je možné využiť iba pri zakúpení autobusovej dopravy k danému zájazdu (všetky osoby v ubytovacej jednotke musia cestovať autobusom). Výnimkou sú pobyty pri Lago di Garda – Camping Bella Italia (str. 47) a v Štajersku – Camping Bella Austria (str. 64), kde je ju možné využiť aj s vlastnou dopravou! Platí tiež u leteckých zájazdov Sardínia – Camping Village Baia Blu La Tortuga (viď str. 61) v mimosezónnych termínoch.

-20 % senior 60+

Seniorská zľava je určená pre tých, ktorí v deň začatia pobytu dosiahnu vek minimálne 60 rokov.
Zľava je ozaj nebývalo výhodná – neuveriteľných 20 %!
Môže byť poskytnutá na zájazdoch mimosezónnych, to znamená na zájazdoch, ktoré sa konajú okrem termínov 28. 6. až 30. 8. 2020 (ev. termínov, vymedzených v cenových tabuľkách zosilnenými čiarami). Seniorskú zľavu je možné získať spoločne so zľavou za skorý nákup, pričom sa z ceny zájazdu najskôr odpočíta zľava časová a potom seniorská. Seniorskú zľavu je možné uplatnit u väčšiny pobytových zájazdov tohto katalógu. Je vždy uvedená u cenovej tabuľky, v opačnom prípade nie je u daného zájazdu priznávaná.
Seniorskú zľavu je možné využiť iba pri zakúpení autobusovej dopravy k danému zájazdu (všetky osoby v ubytovacej jednotke musia cestovať autobusom). Výnimkou sú pobyty pri Lago di Garda – Camping Bella Italia (str. 47) a v Štajersku – Camping Bella Austria (str. 64), kde je ju možné využiť aj s vlastnou dopravou! Platí tiež u leteckých zájazdov Sardínia – Camping Village Baia Blu La Tortuga (viď str. 61) v mimosezónnych termínoch.

Zľava pre osoby ŽTP

Túto zľavu vo výške 5 % z katalógovej ceny ubytovania dostanete po predložení preukazu ZŤP. Pri získaní zľavy ZŤP nie je už možné získať zľavu detskú ani seniorskú. Pri súbežnom splnení podmienok pre získanie viac druhov zliav je uplatnená vyššia z nich. Zľava ZŤP je vždy uvedená u cenovej tabuľky, v opačnom prípade nie je u daného zájazdu priznávaná.

Senior 60+ sleva 20 %

Seniorská sleva je určena pro ty, kteří v den zahájení pobytu dosáhnou věku minimálně 60 let. Sleva je opravdu nebývale výhodná – činí neuvěřitelných 20 %!
Může být poskytnuta zpravidla na zájezdech mimosezónních, tzn. na těch, které se konají mimo termíny 28. 6. – 1. 9. 2024 nebo pokud není uvedeno jinak. Seniorskou slevu je možno získat společně se slevou za včasný nákup, přičemž se z ceny zájezdu nejdříve odečítá sleva časová a pak sleva seniorská. Seniorskou slevu je možno uplatnit u většiny pobytových zájezdů tohoto katalogu. Je vždy uváděna u cenové tabulky, v opačném případě není u daného zájezdu přiznávána.
Slevu seniorskou lze uplatnit pouze při zakoupení autobusové dopravy k danému zájezdu (všechny osoby v ubytovací jednotce musí cestovat autobusem). Výjimkou jsou pobyty na Lago di Garda a Štýrsku, kde ji lze využít i s vlastní dopravou! Platí též u leteckých zájezdů Sardinii v mimosezónních termínech.