Informácie - Vlastná doprava k letným pobytom | CK Victoria - Cestovná Kancelária

Po–Ne: 9:00–21:00 +421 (0)2 2102 0570

Informácie

Vlastná doprava k letným pobytom

Cestovať vlastným autom je možné do všetkých pobytových miest ponúkaných v tomto katalógu. Ubytovacia kapacita je spoločná ako pre klientov cestujúcich autobusom, tak i pre klientov cestujúcich vlastnou dopravou. Deň nástupu na ubytovanie je pre cestujúcich vlastnou dopravou vždy o jeden deň neskôr a deň odchodu o jeden deň skôr oproti termínom uvedených v tabuľkách. Dni uvedené v tabuľke sú dni odchodov a príchodov autobusov. Pobyty sú väčšinou na 7, 10 alebo 11 nocí. Môžete spájať dva a viac termínov do jedného, a viac pobytových miest za sebou. Venujte pozornosť pobytom na ľubovoľný počet nocí (viď nižšie). Sú ideálne pre tých z vás, ktorí z časových dôvodov nemôžu stráviť pri mori celý týždeň, ev. pobytom v rakúskom Štajersku (viď str. 64). Tu je možno stráviť po celú sezónu ako 7, tak 3 alebo 4 noci.
Pri ubytovaní v mobilnom dome je možné v CK objednať parkovné len pre jedno vozidlo, v prípade ďalších vozidiel klienti hradia parkovné individuálne v mieste pobytu na recepcii, pokiaľ to daná lokalita umožňuje. Nie je možné vždy garantovať parkovanie pri ubytovacej jednotke.

Pobyty na ľubovolný počet nocí

  • U vybraných termínov označených týmto symbolom je cena ubytovania uvedená vždy za celý mobilný dom.
  • V cene však nie su zahrnuté povinné príplatky (parkovné, záverečné upratovanie, pobytová taxa).
  • Počet ubytovaných v mobilnom dome nesmie prekročiť limit danej ubytovacej jednotky.
  • Pobyty s ľubovoľným počtom nocí je možné zakúpiť iba s vlastnou dopravou.
  • Nástup je možný ktorýkoľvek deň v týždni, check-in 16 hod., check-out 9 hod.
  • CK si vyhradzuje právo v prípade malej obsadenosti požadovanej lokality presunúť pobyt do iného strediska pri zachovaní rovnakej alebo vyššej kategórie ubytovania najneskôr 5 pracovných dní pred začatím pobytu.
  • U týchto pobytov nie je možné uplatniť žiadnu zo zliav